Sekmadienis, 21.04.2019, 13:12
     

 
MENIU

IEŠKOTI

NAUJIENŲ DATA

RAKTAŽODŽIAI
swf Win7 liaudiski vaistai Anonymous OS megaupload SOPA BCU.exe klaviatura greitis klaviaturos treniruoklis teksto rinkimas AntiVirus test acta Ghent Lichtfestival šifruoti duomenis saugumas internete balandis pelėda vyturys Skype VIRUS autorines teises duomenų atkūrimas saugumas anonymous Links nuorodos Google Chrome peršalimas receptai vėžys elektra Dievo rezimas klavisu kombinacijos Os spirgučiai mozilla firefox domenai RAM programu instaliavimas almeza windows 8 organizmo stiprinimas GodMode automatiškai rusiskai lt klaviatura DNSChanger Comodo Firewall Free ugniasiene uzkarda benamiai gyvūnqi svetaines parsisiusti filmuka homeless kates Cloud debesai vaistazoles windows 8 consumer preview birzelis beglobiai Google vaistai skausmas skrandis infarktas cat kalniečių poliklinika zzz V.Kimtienė elektros taupymas dirbant kompiteri žaizda skrandyje Windows8 parsisiusti how to download youtube videos pars keptuvė

%
pagrindinis » 2012 » Vasaris » 24 » SKYPE VIRUSAS
09:22
SKYPE VIRUSAS
  Skype paskutinę savaitę, o ypač grupių pokalbiuose,  siūloma atidaryti nuorodą, kuri veda į „Facebooke" esančią zip bylą.
  Taip pat pasitaiko, kai siūloma atidaryti vieną ar kitą nuorodą, kad pamatytum juokingą arba savo nuotrauką. to nepamatoma, o priimamas trojanas, kuris vėliau vagia duomenis apie prisijungimus ar slaptažodžius, todėl verta pasitikrinti, ar tikrai tavo draugas tai siunčia.
  Yra tekę pasigauti virusą, kuris per Skype siūlė nuorodas visiems mano kontaktams automatiškai. tuo atveju visiems skubiai įdėjau žinutę, kad kol kas nepriimtų iš manęs siuntimų, nes tai virusas. suspėjau. po to teko kruopščiai valyti kompiuteriuką :)


Skaityta: 1533 | Parašė: Bagmamka | Tags: VIRUS, Skype | Balsuota: 5.0/4
Total comments: 3
0 Spam
3 Praeivis  
Buvau ir as gaves sita,pasidalinau :D.Teko perinstaliuot kompa

0 Spam
2 Bagmamka  
prisijungiamas pašto adresu ir slaptažodžiu (ne pašto, o tuo, kurį sugalvojai šiai svetainei) turint avatarą, galima prisijungti įrašant savo naudojamą niką ir tą patį susigalvotą slaptažodį.

0 Spam
1 Janina  
Laba diena! Esu naujas narys šioje svetainėje. Nežinau,kodėl yra problemos su prisijungimu. O gal vakar ir pas mane atlėkė šis virusiukas, ar vakarykštis bendravimas buvo jau be virusų?

Only registered users can add comments.
[ Registracija | Prisijungti ]
APLANKOME:
Bagmamka
Rankdarbis.do
Free Online Games
Video Tutorials
All HTML Tags
Browser Kits

UŽRAŠAMS

MINI-KALBOS
 
200

STATISTIKA

Naršo: 1
Svečiai: 1
Nariai: 0

PRISIJUNGTI

Copyright MyCorp © 2019Make a free website with uCoz