Sekmadienis, 21.04.2019, 13:12
     

 
MENIU

IEŠKOTI

NAUJIENŲ DATA

RAKTAŽODŽIAI
swf Win7 liaudiski vaistai Anonymous OS megaupload SOPA BCU.exe klaviatura greitis klaviaturos treniruoklis teksto rinkimas AntiVirus test acta Ghent Lichtfestival šifruoti duomenis saugumas internete balandis pelėda vyturys Skype VIRUS autorines teises duomenų atkūrimas saugumas anonymous Links nuorodos Google Chrome peršalimas receptai vėžys elektra Dievo rezimas klavisu kombinacijos Os spirgučiai mozilla firefox domenai RAM programu instaliavimas almeza windows 8 organizmo stiprinimas GodMode automatiškai rusiskai lt klaviatura DNSChanger Comodo Firewall Free ugniasiene uzkarda benamiai gyvūnqi svetaines parsisiusti filmuka homeless kates Cloud debesai vaistazoles windows 8 consumer preview birzelis beglobiai Google vaistai skausmas skrandis infarktas cat kalniečių poliklinika zzz V.Kimtienė elektros taupymas dirbant kompiteri žaizda skrandyje Windows8 parsisiusti how to download youtube videos pars keptuvė

%
pagrindinis » 2012 » Vasaris » 7 » ACTA
20:03
ACTA
 Artėjantį šeštadienį visoje Europoje (maždaug 100 miestų, o taip pat Vilniuje, V.Kudirkos aikštėje,  vyks protesto akcijos, nukreiptos prieš Tarptautinį prekybos susitarimą dėl kovos su klastotėmis ACTA (angliškai: Anti-Counterfeiting Trade Agreement, ACTA).

 Na, šiaip, apie tai skamba visas internetas, tai nenurodžaiu šaltinio, nes yra jų begalė, tik priminiau :) daugelis svetainių užsidėjo gedulo juosteles prieš ACTA. čia nespėjau, svetainė dar tik kuriasi...gad "nevogtum",  bus apmokestintos visos laikmenos, kur galima nukopijuoti kažką iš interneto. perki atmintuką ar CD - reiškia, kad vogsi. o gal mes  savo kūrinius ten dėsime? dar, pagal ACTA  net negalima rodyti savo socialiniame tinkle ar svetainėje filmuko, kuris tau patiko, bet nepriklauso tau. būsi nubaustas.
 Kažin kodėl popieriaus neapmokestina? juk kopijuosime iš interneto raštu.
 Rašiklius reikia apmokestinti, tai kopijavimo įrankis!!!
O kaip Jums atrodo? Taip, kaip ACTA? AR ne?
 Manau, kad galima kopijuoti viską, kas patiko,  bet  nurodyti autorių reikia, o ne prisiimti jo triūsą sau.

Skaityta: 1140 | Parašė: Bagmamka | Tags: acta | Balsuota: 5.0/1
Total comments: 2
0 Spam
2 Domi  
"Kažin kodėl popieriaus neapmokestina? juk kopijuosime iš interneto raštu.
Rašiklius reikia apmokestinti, tai kopijavimo įrankis!!!"

pilnai pritariu šiems žodžiams. Bet jie taip bando kovot už savo reikalus. O mes bandom nugvelbt tai, kas blogai padėta lurk

0 Spam
1 feny  
kad nenurodoma iš kur yra kas paimta,tai ir atsiranda visokių nesusipratimų, o tokie visokie patikrinimai, jau turi cenzūros kvapą.... ;)

Only registered users can add comments.
[ Registracija | Prisijungti ]
APLANKOME:
Bagmamka
Rankdarbis.do
Free Online Games
Video Tutorials
All HTML Tags
Browser Kits

UŽRAŠAMS

MINI-KALBOS
 
200

STATISTIKA

Naršo: 1
Svečiai: 1
Nariai: 0

PRISIJUNGTI

Copyright MyCorp © 2019Make a free website with uCoz