Ketvirtadienis, 15.11.2018, 05:00
     

 
MENIU

IEŠKOTI

KATEGORIJOS
Kompiuterija [14]
Naudinga [1]
Sveikata [11]
Kulinarija [1]
Idomybės [2]
Asmeniškumai [5]

RAKTAŽODŽIAI
swf Win7 liaudiski vaistai Anonymous OS megaupload SOPA BCU.exe klaviatura greitis klaviaturos treniruoklis teksto rinkimas AntiVirus test acta Ghent Lichtfestival šifruoti duomenis saugumas internete balandis pelėda vyturys Skype VIRUS autorines teises duomenų atkūrimas saugumas anonymous Links nuorodos Google Chrome peršalimas receptai vėžys elektra Dievo rezimas klavisu kombinacijos Os spirgučiai mozilla firefox domenai RAM programu instaliavimas almeza windows 8 organizmo stiprinimas GodMode automatiškai rusiskai lt klaviatura DNSChanger Comodo Firewall Free ugniasiene uzkarda benamiai gyvūnqi svetaines parsisiusti filmuka homeless kates Cloud debesai vaistazoles windows 8 consumer preview birzelis beglobiai Google vaistai skausmas skrandis infarktas cat kalniečių poliklinika zzz V.Kimtienė elektros taupymas dirbant kompiteri žaizda skrandyje Windows8 parsisiusti how to download youtube videos pars keptuvė

%
pagrindinis » Articles » TEMOS » Kompiuterija

Windows 8 (įspūdžiai)
instaliacija panaši, kaip Windows7, tik paprašė serijos .  truko apie 20 minučių, dėjau į papildomą skirsnį, bet, pasipūtusi sistema, nors ir bandomoji, priskyrė sau diską C. vadinasi, ji nepašalinama (((. pasiskaičiau - tikrai taip...
išvaizda - na, toks truputį šokas po ankstesnių sistemų. nėra Start mygtuko, nežinia iš viso, kaip išeiti iš sistemos :D.  viskas ko reikia yra "pamakalvus" pele apie monitoriaus kampus. o pridėta tiek, kad akys raibsta, kad tik nepaklysti. taip pasirodė pradžioje, bet paskui nusprendžiau, kad tai yra labai patogu.
Pirma problema su LT klaviatūra. kol radau per brūzgynus QWERTY - lithuania ...  o brūzgynai skiriasi nuo ankstesnių sistemų...
programos: duota krūva apps'ų. kol ką susigaudysiu, pralindau į kitą disko skirsnį (program files) ir atsisiunčiau nuorodas instaliuotų programų iš Win7, veikia! įdomu, kioeno čia "bugas", 7-ės ar 8-ės hi-hi-hi :D... gal ne visos, teks išbandyti. Mozilla įsijungė be adresyno ir senųjų nustatymų, bet iš senosios vietos parsigabenau ir jos adresyno backup'ą (atsarginės kopijos failą).
dar nudžiugino tai, kad veikia klaviatūros kombinacijos (nereikia lėtai kuistis po nustatymų brūzgynus) veikia ir RUN komandos (jei kas parsisiuntėte iš šios svetainės Meniu/Atsisiuntimai  helperį klaviatūrai - žino kas tai, o "seniai" žino ir taip;) ... ). aišku vėliau teks viską atidžiai "apuostinėti" .

 daug yra apie išvaizdą ir naudojimą http://windows.microsoft.com/lt-LT/windows-8/consumer-preview .

Kategorija: Kompiuterija | Parašė: Bagmamka (03.03.2012)
Skaityta: 1263 | Comments: 8 | Tags: windows 8 | Balsuota: 5.0/3
Total comments: 8
0 Spam
8 Praeivis  
sakykit.parsisiuntus 7 kokie reikalavimai instaliavimui?

0 Spam
7 bgmmk  
po visų pirmųjų įspūdžių susižavėjimas atslūgo. šiaip tai kuo toliau, tuo labiau nusiviliu win8 eek gal reikia laukti win9 ;)

0 Spam
6 prarastasis  
naudoju irgi tą aštunkę. jau kiek apsipratęs,tai visai patogu. tik keista,kad man liko visi ir visu naršyklių adresynai.
o programos tai jau taip,ne visos veikia. bet pilnoj versijoj gal veiks. nes ir dabar nesuprantu pagal ką jos veikia-neveikia. pvz pasileido berods 98m žaidimas. o 04 kažkodėl nepasileido. žodžiu laukiam pilnos versijos.

0 Spam
4 Dzein  
Nu va..<<neturėjo boba darbo...nusipirko ožką>> :D Įdomu,gal bandomąją atsisisųsti ,bet pasdėti į sandėliuką?Nenoriu dabar.Ale vietą užims.Na..tu eik į žvalgybą,o mes jau kaip kariai...vėliau ateisim ;)

0 Spam
5 Bagmamka  
ar tie kariai, kurie NARSIAI pasprunka? :D
juokauju, žinoma :) o padėt sandėliukan neverta - surūgs, juk naujinimai tai eis :)

0 Spam
3 Bagmamka  
viena smulkmena: Win7 naršant aplankus buvo rodylė "eiti atgal", o čia pagaliau grąžinta kaip XP - rodyklė "aukščiau" clap
nepažįstant sistemos labai praverčia RUN ( valdymas klaviatūra). pvz Win+r/control iškart esi valdymo skyde :) (smulkiau esu padėjusi apie klaviatūrą "atsiuntimuose". pirmiausia, ką teko naudoti iš klaviatūros: Win+D (desktopas) ir Alt+F4.
_______________
kas naudoja internetines programėles (apps), yra patogu, o šiaip darbui darbastaalis, dokumentai, nustatymai - panašu į Win7. tiesa, programas priima ne visas. sėkmingai instaliavau Avast, VLC, dar kai kuria pamėgtas programas, o kai kurios - ny-ny. nėra suderinamumo. kai kurios funkcijos taip pat dar neveikia. nežiūrint visko - daug tobuliau tas viskas, kuris matosi dabar, ta prasme, kad daug kas daroma intuityviai, ne būtina kuistis "žarnose". nors, įdomu ir pasikuisti... _________
kyba reikės tsiuntimus perkelti iš meniu viršun, pagrindiniame lape, ką? >:) o gal ir taip randama ...

0 Spam
2 Bagmamka  
Aha, neapsižiūrėjau, ačiū ah

0 Spam
1 Dzein  
Tai kur komentuot,jei dvi temos -vienodos?
lurk
P.s.Mano svetainėj matai kodą,nes kodai dingsta tik perkėlus į narius,o tu buvai dar neperkelta,einu perkelt. eek

Only registered users can add comments.
[ Registracija | Prisijungti ]
APLANKOME:
Bagmamka
Rankdarbis.do
Free Online Games
Video Tutorials
All HTML Tags
Browser Kits

UŽRAŠAMS

MINI-KALBOS
 
200

STATISTIKA

Naršo: 1
Svečiai: 1
Nariai: 0

PRISIJUNGTI

Copyright MyCorp © 2018Make a free website with uCoz